Martin Drdla

Co si o mně myslí

rodina, přátelé,zaměstnanci, a obchodní partneři?

“Martin je spolehlivý člověk, který vyniká v budovaní vztahů s okolím. Umí získat důvěru lidí správným a srozumitelným formulováním svých názorů, za kterými si stojí.”

Ing. David Hruška, Principal, Pedersen & Partners

“Martin je člověkem který umí i pro ostatní pracovat na 110% a navíc je kamarádem, na kterého se mohu vždy naprosto spolehnout.”

MUDr. et MUDr. Tomáš Křiva, stomatochirurg a neurochirurg

“S Martinem se známe už pětadvacet let a za tu dobu vím, že je to přímý a cílevědomý člověk, na kterého se mohu kdykoli spolehnout. Vážím si jeho ochoty věnovat svůj čas a sílu nám všem svou prací v komunální politice.”

Ing. Jan Vince, webdesigner

“Pro Martina Drdlu pracuji od ledna 2018, za tu dobu jsem poznala, že je to férový chlap. Šéf, kterého si vážíme, umí naslouchat, povzbudit nás i poděkovat. A jako bonus, nezkazí žádnou legraci.”

Mirka Klabanová, zubní sestřička, EsteDent Brno-Líšeň

“Martina znám 20 let, z toho asi 5 let jako přímého kolegu, zbytek už “jen” :) jako kamaráda. Přesto že jsem ješitný a sebevědomý, musím říci, že Martin je jeden z nejvíc chytrých a mentálně rychlých lidí, které jsem za život poznal. Vždy ví co chce, je pracovně velmi schopný, praktický, používá selský rozum a skvěle řeší problémy. Co je však nejdůležitější, je to dobrý člověk a přítel, kterého si vážím.”

Svatopluk Bagara, MBA., CEO podnikatelské skupiny CEBIG

“Nikdy se nevzdává. Všechny úkoly řeší s vervou a odpovědností. Je cílevědomý, je puntičkář. To samé čeká od ostatních. Za svým názorem si pevně stojí a bije se jako lev.”

Mgr. Jana Drdlová, farmaceutka a manželka